PETR HLUBUČEK

admin

PETR HLUBUČEK

Petr v  roce 1990 spoluzaložil a do roku 2005 vytvářel koncepci a podílel se na řízení významné cestovní kanceláře Adventura, jejímž spolumajitelem je dodnes.  V roce 2010 ukončil pětiletý sebezkušenostní psychoterapeutický výcvik SUR. V roce 2013 ukončil koučovací výcvik u MUdr. Radvana Bahboucha . Jeho silnou stránkou je hluboká znalost firemního prostředí, cit pro práci s lidmi a propojení manažerských a cestovatelských zkušeností. Vedl expediční zájezdy na Bajkal, do Austrálie, Afriky, Kanady, Mexika, USA, Indonésie, Myanmaru, na Srí Lanku, na Nový Zéland a do mnoha dalších zemí.

V současné době spoluvlastní společnost Inspira s.r.o. , jejímž posláním je firemní rozvoj a týmové cesty.  Připravuje nový typ cestování spojený s osobním rozvojem

Má moc rád svoje čtyři děti, tolerantní ženu a pořád má neutuchající lásku k cestování. Celý život si připadá jako na expedici.

Téma prezentace a workshopu

  • Výjimečné cesty

    Výjimečné cesty představují nezvyklý způsob cestování, kdy  se vedle vlastního dostáváme putování dostáváme i ojedinělou příležitost k osobnímu rozvoji, poznávání  a jiný způsob uvažování. Na těchto cestách se staneme poutníky, kteří se ptají a hledají pravdivé odpovědi a to i o sobě.  Poznáte sami sebe prostřednictvím lidí, kteří se možná stanou i vašimi přáteli a se kterými budete sdílet pocity i vidění světa a souvislostí.

    Každého z účastníků Výjimečných cest čekají  silné zážitky a  nezřídka kdy se utvoří přátelství na celý život.   U někoho třeba nastane po návratu i moment inspirace, kdy se odhodlá uchopit svůj život jinak.  Tyto cesty nejsou až tolik výjimečné tím, že často míří do exotických zemí, jsou ale výjimečné tím, co se na cestách odehrává. Mají v sobě i výzvu ukročit stranou a podívat se na svůj život z nadhledu, a vnímat širší souvislosti.